30.03.2022

Rapla Hambaravi – hambakliinik kogenud arstide ja tipptasemel tehnikaga

Rapla Hambaravis peame oluliseks kvaliteeti, mida aitavad ühelt poolt tagada kaasaegsed tipptasemel seadmed, teisalt pädevad ja kogenud hambaarstid, aga ka pakutavate teenuste valik. Hambakliinik Raplas – toome välja põhjused, miks külastada Rapla Hambaravi.

Rapla Hambaravis töötavad pädevad arstid

Kõik Rapla Hambaravi arstid on lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarsti eriala. Suuremal osal meie arstidel on üle 20 aasta töökogemust hambaravi valdkonnas, mis teeb neist tugevad valdkondlikud spetsialistid. 2022. aasta veebruaris liitus meie tiimiga hambaarst, kes lõpetas Tartu Ülikooli 2021. aastal. Meie hambakliinik on kokkuhoidva ja üksteist täiendava meeskonnaga.

Hambakliinik pakub peamised hambaravi teenuseid

Meie kliinikutes on tööl erinevad spetsialistid, kus patsiendid saavad kõikide oma muredega abi. Meie majas on nii ravi- kui ka proteesiarstid. Raviarstidel on pikaajaline kogemus juureravis ja kirurgias. Proteesiarstidel on pikaajaline kogemus kroonide, partsiaal- ja totaalproteeside ning tugibüügelproteeside vallas.

Rapla Hambaravi pakub järgnevaid teenuseid:

  • Ravi ja profülaktika
  • Hambakaariese ravi
  • Laste hammaste ravi
  • Suuhügieeni konsultatsioon
  • Hambahaiguste ennetus
  • Hambaproteesitööd, kaasaarvatud tehiskroonid ja sillad
  • Kirurgia
  • Hammaste valgendamine ja soodapesu
  • Juureravi

Rapla Hambaravis on kasutusel kvaliteetsed seadmed

Rapla Hambaravis on kasutusel kõige uuemad hambaravitoolid (Heka-Dental, A-Dec ja Finndent), intraoraalsed röntgenid, 2D-OPTG ehk panoraamröntgen ja palju teisi väikeseadmeid kvaliteetse ravi pakkumiseks. Suureks eeliseks on 2D-röntgeni pakkumine, olles piirkonnas ainuke hambakliinik, kellel on see võimekus olemas. Meie kliinikul on soov areneda koos tootjatega ning pakkuda parimat teenust kaasaaegsete seadmetega.

Rapla Hambaravil on lepingud Tervisekassaga

Rapla Hambaravi on Tervisekassa lepingupartner hambaprotseeside, laste hambaravis, puuetega inimeste hambaravis, täiskasvanute hambaravis ning vältimatus hambaravis. Seega lapsed ja noored enne 19. eluaastat saavad tasuta hambaravi. Täiskasvanute hambaravihüvitis on aastas 40 eurot. Rasedate ja alla 1-aastase laste emad hambaravihüvitis on 85 eurot aastas. Pensionärid saavad proteesihüvitist iga kolme aasta järel 260 eurot.

Hambakliinik Raplas – ootame hambaravi protseduurisele kõiki

Hambaraviteenused on vajalikud absoluutselt kõigile inimestele. Hambaarstide soovitus on käia kontrollis vähemalt kord aastas. Peame ka omaltpoolt ennetavat hambaravi ja rutiinset kontrolli oluliseks. Nii saab ennetada tõsisemate hambaprobleemide teket.

Kui ka sina hindad kvaliteeti, siis tule meile ravile. Broneeri aeg siin!

 

Projekti nimi: Margarita Puusta Hambaravi OÜ äritegevuse arendamine

Margarita Puusta Hambaravi OÜ kasutas LEADER meetme toetust uue 2D-röntgenseadme soetamiseks. Uue 2D-panoraamröntgen CS 8100 pilt on terav ja kvaliteetne. Tarkvara võimaldab ülesvõtete töötlemist, mis lihtsustab diagnoosimist. Seade võimaldab vastavalt vajadustele erinevaid personaalseid seadistusi, asend loob patsiendile suurema turvatunde ning tarkvara võimaldab eksportida ülesvõtteid erinevatesse patsiendihaldusprogrammidesse. Seadme soetamine aitab tõsta, aga ka hoida hambaravi kvaliteeti ning taset kogukonnas ja laiemalt terves maakonnas. Paraneb kvaliteetse diagnostika kättesaadavus piirkonnas. Projekti investeering tulemusena kasvab röntgenpiltide arv 15% ning investeering võimaldab säilitada töökohti.